Funda Işık

Funda Işık

kozmiktarotuzmani@gmail.com

 

Tüm danışmanlıklar telefon üzerinden bakılmak ile birlikte öncelikle  Instagram ve mail yolu ile ulaşım sağlanabilir.

"İstanbul doğumlu olup, çocuk gelişimi ve sosyal hizmetler mezunuyum. Kendimi bildim bileli var olan psişik güçlerimi geliştirmekteyim. Bunların yanı sıra ilgili olduğum konularım; astral, money reiki grand master-teacher, 15 yıllık numerolojist, reiki master, psişik koruma eğitmenliği, sarkaç eğitmenliği, bioenerji uzman ve eğitmenliği, lightarian melek bağlantıları eğitmenliği ve İstanbul Altınbaş Üniversitesi yaşam koçluğudur. İlk defa çocuk yaşlarda tarot ile tanışıp ve ilk tarot kartlarımı 14 yaşımda kendim yapıp gelişmeye başladım. Tarot danışmanlığı kısmına yoğunlaşmam, tarot ile özdeşleşmiş olduğum içindir. Her şeyden önce 2007 Yılında sevgili Sevilay hocamızla Divina Merkezi kurucusu Ata Nirun hocamızın eğitiminde karşılaşmak ve sonrasında çeşitli konularda öğrencisi olmak, bende doğuştan var olan yeteneklerin ve bilgilerimin boşu boşuna bende olmadığına inandırdı; ki en başta kişilerin isimlerinin kişiliklerini belirlediğini bir kez daha kendim de onaylamış oldum. Funda isminin anlamı süpürge sapıdır yani sıkıntıları tozu toprağı temizler, Işık adı üstünde aydınlatandır. Hiç mütevazi olmadan madem doğuştan yetenekliyim, bu isimler boşa verilmedi düşüncesine inanarak, neden bilgilerime profesyonel anlamda bilgi katıp alaylı iken mektepli olmayıyım?  Bana ihtiyacı olabilecek insanlara daha fazla destek olmayayım? Böylelikle daha fazlasını elde etmek adına bu yola girmeye karar vermiş olmamdan kaynaklı şu an sizlerle birlikte Kozmik Bilinç Okulu bünyesinde sevgili hocam Sevilay Eriçdem ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum".
Funda Işık
Tarotist ve Numerolojist

Danışmanlıklar

Tarot Danışmanlığı

Tüm açılımlarda artı başka konu, soru cevap dahil etmek istediğinizde 100 TL ücreti vardır. 

500₺

Tarot

Geniş detaylı geçmiş zaman ‘an’ ve  ‘gelecek’ olmak üzere hayatınıza detaylı bakılır doğum tarihiniz ve isim üzerinden kişilik analizi hediye edilir.

450₺

Tarot

İlişkinin geçmişi anı ve geleceği olarak bakılır, sizin ve partnerinin isimleri ve doğum tarihleri üzerinden  Genel ve İlişki Bazlı kişilik uyumunuza bakılır.

350₺

Tarot

Merak ettiğiniz konuyu belirlersiniz ve bu konuda önünüzdeki zamanlarda sizleri neler bekliyor cevabını verir doğum tarihiniz ve isim üzerinden Ebced ve kişilik analizi bakımı hediye edilir.

400₺

Tarot

Belirlediğiniz konu üzerinden geçmiş ‘an’ ve ‘gelecek’ olmak üzere bakılır. Doğum tarihiniz ve isim üzerinden kişilik analizi hediye edilir.

350₺

Tarot

Sizi hala düşünüyor mu onun için ne anlam ifade ediyorsunuz bu durumda siz ne yapmalısınız bunların cevabını vermekle birlikte sizin doğum tarihiniz üzerinden kişilik analiziniz hediye edilir.

350₺

Tarot

Merak ettiğiniz ayınızı gün gün ve hafta hafta yorumlar, sizin isminiz ve doğum tarihiniz üzerinden kişilik ve isim analizi hediye edilir.

550₺

Tarot

Yıllık açılım 12 aya bakılır.  Sizin ve merak ettiğiniz 2 kişinin doğum tarihi üzerinden uyum ve kişilik analizi yorumlaması hediye edilir.

400₺

Tarot

Kariyer hayatınızda bulunduğunuz noktadan hedefiniz için bundan sonra nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine ve çevre koşullarının sorunuza etkisini ve  bu durumda sizi neler bekliyor nasıl etkileneceksiniz cevabını verir. Doğum tarihiniz isim ve kafanızdaki işin ismi ünvani üzerinden Ebced ve analiz hediye edilir.

350₺

Tarot

Sizin belirlediğiniz bir konu üzerinden sizi neler bekliyor gelecekte ona bakılır ve  doğum tarihiniz ve isim üzerinden Ebced kişilik analisi hediye edilir.